Odkazovka

Dátum: 06.03.2013

Vložil: TCh - admin

Titulok: Vitajte

Vitajte na Rezovke, po jej reštarte.

Dátum: 11.03.2013

Vložil: Angela - Al

Titulok: Poviazanie

Tento svet je čoraz viac poviazaný, vrátane ľudí, o ktorých som si myslela, že sú "slobodní".

Dátum: 02.04.2013

Vložil: MDr

Titulok: Re:Poviazanie

Napíš, ako si vnímaš slobodu a ako poviazanie. Sú to podľa mňa široké pojmy veľmi závislé na svojom vymedzení speakrom ;-)

Dátum: 12.03.2013

Vložil: Gregor - Al

Titulok: Možno

Možno im vadí oko toho zeleného vtáka (papagája?), čo kuká z každej stránky tejto odkazovky - admin neskúsiš to zmeniť?

Dátum: 12.03.2013

Vložil: admin - TCh

Titulok: Re:Možno

Gregor - myslíš na diskutujúcich - že im v písaní bráni to, že sa na nich niekto (čo i len z obrázka) pozerá - niešo v štýle "big brother still watch you"? Nemyslím si, že je to obrázkom ... Zatiaľ to oko zostáva - pasuje mi tam.

Záznamy: 1 - 5 zo 77

Poznámočky admina k odkazovke

02.02.2023 17:06

Prosba - pridávanie obsahu

Prosím prispievateľov, keď pridajú akýkoľvek nový príspevok, či reakciu, aby o tom dali vedieť v sekcii "Posledne pridaný odkaz". Pomáha to najmä vtedy, ak reagujete na príspevok, ktorý je ukrytý kdesi v hlbinách odkazovky. Takto si zároveň pomáhame zistiť čo je na Rezovke nového a to...

Vyhľadávanie

Vitajte

25.02.2013 12:48

Čo je Rezovka?

   Rezovka je...

Anketa

Ako často navštevujete túto odkazovku?

Raz za mesiac (21)
5%

Raz za týždeň (7)
2%

Viackrát do týždňa (392)
91%

Som tu prvý krát, ale chcem sa sem vracať (8)
2%

Som tu prvý krát a nemám potrebu sa sem vracať (3)
1%

Celkový počet hlasov: 431

Pripomienky k odkazovke

Dátum: 05.04.2013

Vložil: TCh - admin

Titulok: Pridávanie príspevkov - tip pri problémoch

Ak máte pri pridávaní príspevkov do odkazovky problém (Váš príspevok sa v odkazovke po jeho odoslaní nezobrazí), skúste nasledovný postup (bez toho, že by ste odkaz museli písať znova):

Text odoslaného odkazu je totiž možné aj dodatočne zobraziť a uložiť napr. do Wordu (text odkazu sa nestratí ani pri neúspešnom odoslaní, stačí kliknúť na šípku spät a mali by ste ho mať).

Potom internetový prehliadač zavrite a znovu ho spolu so stránkou tejto odkazovky otvorte a pridajte normalnym spôsobom odkaz a to skopírovaním pôvodného odkazu napr. z Wordu.

Jednoducho povedané, je potrebné odkaz, ktorý sa nechce zobraziť odoslať ešte raz, ale až potom čo zatvoríte a znovu otvoríte internetový prehliadač i odkazovku.

Mne tento postup pri uvedenom probléme (prehliadač Opera) pomohol, dúfam, že pomôže aj Vám.

Posledne pridaný odkaz

Dátum: 02.02.2023

Vložil: Tomáš Chorvát

Titulok: Prosba - pridávanie obsahu

Ku dňu 2.2. 2023 čas 17 hod 20 min bol posledne pridaný odkaz v sekcii "Poznámočky admina k odkazovke". Odkaz má názov "Prosba - pridávanie obsahu" a bol pridaný 2. 2. 2023. Nachádza sa na úvodnej strane pdkazovky.

Viac tu: https://rezovka.webnode.sk/news/prosba-pridavanie-obsahu/